Poslat SMS zdarma

Posílejte neomezeně a zdarma smsky přátelům, rodině, kolegům z práce. Šetřete peníze a využijte možnosti posílat SMS zadarmo a odkudkoliv. Už nemusíte plýtval penězi, ale stačí si ve webovém prohlížeči otevřít naše stránky a můžete začít psát.

Pro zasílání SMS využijte naše SMS brány zdarma.

Někteří jedinci jsou schopni propsat třeba tisíc korun měsičně, ale my vám dáváme možnost si tyto peníze ušetřit a poslat všechny důležité esemes zadarmo a ušetřit. Máte strach, že je to nespolehlivé? To nemusíte, využíváme oficiální sms brány operátoru O2, T mobil a Vodafone, takže každá sms spolehlivě doputuje ke svému příjemci.

Jak třeba ušetřit díky smskám zdarma?

Určitě to znáte - týden před výplatou, do kapsy hluboko a těď je potřeba sezvat kamarády na narozeninovou oslavu. Kamarádů nebude pomálu a tak se nám oznámení formou sms může pěkně prodražit a každá koruna před plánovanou párty se hodí. Tak proč neušetřit a neposlat ty smsky zadara. Přesně pro tento případ proto můžete využít rozesílání sms zadarmo.

Pište a šetřete na volání

Free SMS mají další pozitivum. A to je fakt, že uspořené peníze můžete využít na volání. Když budete chtít někomu sdělit něco důležitého, už nemusíte mít dilema nad tím zavolat/nezavolat, napsat/nenapsat. Rozhodování tak budete mít jednodušší. S vědomím, že píšete smsky zadara si můžete nastřádaný kredit dovolit ptovolat.

Některé odesílání smsek bezplatně je podmíněno registrací nebo nutností mít vaše telefonní číslo u daného operátora z jeho brány smsku posíláte. S našimi branami však tato nutnost odpadá a vy jste tak v psaní a posílání smsek free!